Firma Verus

Firma "VERUS" kontynuuje wieloletnie doświadczenie Firm Verus Internet Provider (2000 rok) oraz VERUS S.C. (2008 rok). Siłą naszej firmy jest niezwłocznie działający, wysoce wykwalifikowany zespół specjalistów. Możemy się poszczycić wieloletnim doświadczeniem tak w branży informatycznej jak i w zakresie profesjonalnej obsługi Klienta.

Dzisiaj, nasza firma skupia się na wdrażaniu nowoczesnych rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa przechowywania oraz transferu danych, Cloud Computingu. Szczególną uwagę zwracamy na obniżenie kosztów związanych z zapleczem informatycznym, jak również poprawę niezawodności i komfortu pracy z Klientem w ramach usług informatycznych.

W celu podnoszenia jakości świadczonych usług, w najbliższym czasie zamierzamy przeistoczyć naszą Firmę w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością oraz utrzymywać ustaloną systematyczną poprawę jakości usług poprzez cykl (Service Level Agreement, SLA) obejmujący:

  • uzgodnienia
  • monitorowanie usług
  • raportowanie
  • przegląd osiąganych wyników

Od grudnia 2013 r. uczestniczymy w programie Rzetelna Firma i udostępniamy szereg informacji świadczących o naszej wiarygodności. Na życzenie naszych kontrahentów i klientów udostępniamy informacje rejestrowe oraz dane o osobach decyzyjnych w firmie.